
3-10 Days
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΙ 70mm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-11204
15.85€
Ex Tax: 15.85€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΙ 70mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 8 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\40 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,272kg |
| Μήκος | 271mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 70mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 43,5mm |
| Συσκευασία | Paper Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Πολυαμίδιο/ Polyamide |
| Ύψος | 37,9mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
